דלתות פנים

למרות שגם לדלתות פנים וגם לדלתות חוץ יש תפקיד עיצובי ופונקציונאלי כאחד , הרי שדלתות הפנים הן בעצם אלו שנעשה בהם שימוש מסיבי יותר . דלתות הפנים הן בעצם אלו שאחראיות להפרדה בין חדרי הבית השונים ולתחושת המרחב האישי הפרטית של כל דייר ודייר , ואין זה משנה אם מדובר בבית בו גרה משפחה שלמה, דירה של זוג צעיר שרק התחתן זה עתה או דירת שותפים תל אביבית.

דלתות הפנים של אדיר דורס עונות על שני הצרכים העיקרים האלו : מצד אחד הן מעוצבות בצורה אסתטית ונעימה לעין על מנת להשרות תחושה ביתית וחמימה. מצד שני, מדובר בדלתות מאיכות הבניה הטובה ביותר, וזו שומרת על שלמותן לאורך שנים. הרי אין דבר מעצבן יותר מדלת חדשה שמתחילה לחרוק או לא נסגרת כמו שצריך ונפתחת שוב ושוב עם כל משב רוח ולו הקטן ביותר... עם דלתות הפנים של אדיר דורס, זה פשוט לא יקרה!

דלתות הפנים של אדיר דורס מתחלקות לשתי סדרות עיקריות : אפוקסי ופורמייקה.

סדרת האפוקסי היא סדרה של דלתות הצבועות בצבע אפוקסי מיוחד המקנה להן גוון מבריק ויוקרתי יותר מאשר דלת עץ רגילה. הצביעה נעשית בתנור מיוחד ולכן הצבע האפוקסי נדבק אל הדלת בחוזקה ומגן עליה מפני פגעי טבע.

סדרת הפורמייקה של אדיר דורס מתהדרת במראה וגוון המזכיר עץ טבעי מבלי הצורך להשתמש בעץ מלא לחלוטין , וכיום ניתן להשתמש בציפוי הפורמייקה המיוחד גם על מנת ליצור גוון בהיר יותר כגון שמנת או לבן ניקל (כפי שניתן לראות בגלריית התמונות למטה). ציפוי הפורמייקה גם הוא שומר על הדלת מפני פגעים שונים בצורה טובה יותר מאשר ציפוי צבע רגיל.

חשוב לציין כי מעבר למבחר הדגמים הרגיל , הלקוח יכול לבצע התאמות נוספות בכל דגם ודגם על מנת לקבל דלת בהתאמה אישית המתאימה לצרכיו, כך שלמעשה מבחר הדלתות הוא כמעט אינסופי. צוות אדיר דורס ישמח לענות על כל שאלה בנוגע לדלתות הפנים וילווה אתכם עד למציאת הדלת הטובה ביותר בעבורכם.

 

דגמי אפוקסי דגמי לימינטו-פורמייקה
apoci degem דלת דגם לימינטו פורמייקה